Dlaczego warto wybrać fax internetowy?

Współcześnie coraz więcej czynności wykonujemy w oparciu o internet. Są one bardziej opłacalne, pozwalają działać szybciej i efektywniej. Przyszedł czas również na fax. Z pewnością przez długie lata używania faxu stacjonarnego, przyzwyczaiłeś się do jego obecności, zobacz jednak, jak wiele możesz oszczędzić, zamieniając fax stacjonarny, na ten obsługiwany przez internet.

Co zyskujesz?

  • CZAS – nie musisz już czekać w kolejce do faxu czy patrzeć jak czekają Twoi pracownicy, naprawa i wymiana toneru również zajmuje nieco czasu.
  • SWOBODA – nie czekaj godzinami na fax, który ma przyjść z ważną informacją długo po zakończeniu Twojej pracy. Dzięki faxowi przez internet, możesz otrzymać wiadomość w zaciszu domowym czy na spotkaniu z przyjaciółmi, wystarczy, że będziesz mieć przy sobie telefon lub laptopa.
  • KOSZTY – oczywiście są mniejsze, płacisz wyłącznie za usługę faxu w internecie. Nie musisz kupować tony papieru, specjalnie do faxu, a gdy potrzebujesz coś wydrukować, korzystasz ze zwyczajnej drukarki, a co istotne, drukujesz tylko to co naprawdę jest ważne. W przypadku faxu stacjonarnego, drukowałeś wszystko, by  w ogóle móc odczytać wiadomość. Nie kupujesz dodatkowych tonerów, nie zastanawiasz się na naprawami… Same plusy.
  • MIEJSCE – dzięki obsłudze faxu w laptopie czy telefonie komórkowym, Twoje biurko będzie przedstawiało więcej miejsca.

Leave a Reply