Jak przenieść numer faxu?

Numery w działającej firmie są sprawą, której zmieniać nie powinniśmy. Zarówno te do biura czy też telefonu komórkowe, jak i wreszcie fax, docierają do dużej ilości klientów, niejednokrotnie zapadając im w pamięć.

Kiedy więc zdecydujesz się na przejście z obsługi faxu stacjonarnego na ten internetowy, warto pomyśleć o przeniesieniu numeru.

Prawdopodobnie bowiem, fax, którego używałeś dotychczas, widnieje na ulotkach czy reklamach, a na pewno wizytówkach. Te zaś są w posiadaniu Twoich klientów, co niewątpliwie utrudni współpracę, gdy postanowisz zmienić numer fax na nowy.

Przeniesienie numeru fax, tego, który dotyczył sprzętu stacjonarnego, do operatora internetowego, nie stanowi problemu. Zwykle wystarczy skorzystać z infolinii, by po prostu w ciągu krótkiej rozmowy z konsultantem zmienić operatora, pozostawiając ten sam numer.

Stacjonarni operatorzy fax zazwyczaj nie komplikują tych działań. Łatwo i szybko, możesz zatem stać się nowoczesnym przedsiębiorcą, otaczającym się wyłącznie nowoczesnymi narzędziami pracy.

Leave a Reply