Jak wysłać fax przez internet?

Fax przez internet jest usługą, która umożliwia, bez konieczności używania wszelkiego rodzaju telekopiarek, wysłanie faxu za pośrednictwem internetu. To technologia, która powstała niedawno i coraz częściej zajmuje miejsce telekopiarek.

Usługa ta umożliwia wysyłanie telekopii z własnego komputera. Musi on jednak być podłączony do internetu, aby połączyć się z interfejsem web, który znajduje się na stronie firmy, oferującej takową usługę. Aby skorzystać z tej opcji, należy założyć swoje osobiste konto na stronie firmy oferującej fax przez internet. Wykorzystując podane przy procesie rejestracji hasło, logujemy się do systemu, po czym mamy dostęp do swojego panelu wysyłania faxów przez internet.
wysyłanie faksuAbyśmy mogli korzystać z usług firmy, udostępniającej taką możliwość, powinniśmy wykupić odpowiedni abonament. Po uiszczeniu opłat, firma przyznaje nam numer geograficzny, który jest rozpoczęty numerem telefonu miejscowości w jakiej się znajdujemy. Ów numer umożliwia nam wysyłanie oraz otrzymywanie faxów za pośrednictwem internetu, bez konieczności używania tradycyjnych urządzeń, które pochłaniają ogromne ilości papieru oraz tuszu.

Leave a Reply